Onze mensen

Dit zijn de Menskrachten van dé bedrijfsopleider van ROC Mondriaan. Of het nu gaat om een bedrijfstraining of een verdiepende of verbredende branche-opleiding. Van Algemene bedrijfsopleidingen tot Zorgopleidingen; bij ons bent u aan het juiste adres voor een Levenlang Ontwikkelen!

Margreet Rooda

Opleidingsadviseur Overheid
  • m.rooda@menskracht7.nl
    06-290.63.368

  • Margreet Rooda

Simone Kokshoorn

Opleidingsadviseur Veiligheid
  • s.kokshoorn@menskracht7.nl
    06-290.63.360

  • Simone Kokshoorn

Maxime Vollers

Opleidingsadviseur Horeca en Retail
  • m.vollers@menskracht7.nl
    06-211.44.827

  • Maxime Vollers

John Wesselman

Opleidingsadviseur Zorg
  • j.wesselman@menskracht7.nl
    06-113.98.472

  • John Wesselman

Dorien de Wit

Opleidingsadviseur Zorg en Welzijn
  • t.de.wit@menskracht7.nl
    06-186.09.102

  • Dorien de Wit

Robbert Keijzer

Opleidingsadviseur Techniek
  • r.keijzer@menskracht7.nl
    06-

  • Robbert Keijzer